מקבלים את הדואר קרוב לבית

נמאס לכם להמתין בתור לקבלת משלוח? חדש בקריית מלאכי: אוספים את הדואר בכל יום או שעה שנוחה לכם. חברת אוריין זכתה במכרז שפרסמה העירייה – ביוזמת האגף לשירות התושב


בשורה לתושבי קריית מלאכי: ביוזמת עיריית קריית מלאכי ולאחר פרסום מכרז, הוצבו ברחבי העיר לוקרים לאיסוף דואר. הלוקרים מאפשרים לתושבים לאסוף את הדואר באמצעות קוד, בכל שעה שירצו וללא עמידה בתורים.
 
הלוקרים שייכים לחברת 'שלאגר' ומופעלים על ידי החברה הציבורית "אוריין" - מהמובילות בתחום הלוגיסטיקה והפצה, המפעילה כ- 200 לוקרים ברחבי הארץ. מדובר לוקרים חכמים לקבלת או החזרת מוצרי אונליין 24/7 בקלות וביעילות פתרון טכנולוגי מתקדם, המצמצם נסיעת משאיות ורכבים באזורי המגורים ומפחית זיהום אוויר.
 
מיקומיהם של הלוקרים נבחרו על פי שיקולים מרכזיים של נגישות ללוקרים בשכונות העיר ככל הניתן, באופן שמאפשר גישה נוחה לתושבים. בנוסף, לפי האזורים בהם יש ביקושים גבוהים. הלוקרים הוצבו ברחובות ז'בוטינסקי (ליד ויקטורי), חב"ד, בר יהודה, המחנה ורחבת העירייה. הלוקרים אינם מחוברים לחשמל או לתשתית תקשורת - יתרון גדול שמאפשר הזזתם של הלוקרים במידת הצורך ובהתאם למוקדים בהם ניכר כי יש ביקוש רב.
 
ראש עיריית קריית מלאכי אליהו זהר: "השירות לתושב נמדד גם בפרטים הקטנים. גם בנושא שאינו קשור באופן ישיר לעירייה, אנו מקדישים מחשבה כל העת לשיפור איכות השירות והרחבתו. יישר כח למנהל האגף לשירות התושב רונן אתגר על המחשבה וביצוע הפרויקט".
 
צילום: עיריית קריית מלאכי
 
לוקר קריית מלאכי.jpe